حساب کاربری

داستان ما

در سال‌های گذشته با گسترش فعالیت‌های حوزه مراقبت از خودرو، همواره با خلاء بودن یک محصول ایرانی سزاوار رقابت با محصولات روز دنیا رو در رو بودیم. در سال‌های اخیر و با افزایش نرخ ارز و تنگناهای واردات، این خلاء بیش از پیش احساس شد.

شرکت سایاکو با توجه به پیشینه و تخصص بنیانگذاران و مدیران خود، مصمم است تولیدات خود را در زمینه ی پولیش، وکس و محصولات مراقبتی خودرو، از همان آغاز به کار، به گونه ای طراحی کند که درخور صنعتگران این حرفه باشد، صنعتگرانی که سالها هنرمندانه تلاش کرده اند تا صنعت دیتیلینگ خودرو را که آمیزه ای از هنر و تخصص می‌باشد در میهن گرامی مان پویا و به روز نگه دارند.

این مهم شدنی نبود مگر با تولید پولیشهای تراز اول قابل رقابت با محصولات اروپایی. در نتیجه شرکت سایاکو با برند 4DAD با توجه به دانش و تجربه ی سالهای طولانی خود مصمم است این مسئولیت بزرگ را بر دوش گرفته و در این راستا تلاش میکند دیتیلرهای متخصص و با تجربه را با خود همراه و بهترین مواد اولیه روز دنیا را خریداری کرده تا بتواند تولیدات خود را هم ردیف با محصولات اروپایی و آمریکایی مطرح نماید

از آنجا که یزدان توانا پیوسته همراهمان بوده تا بدین جا بدین مهم دست یافتیم تا محصولاتی تولید نماییم که باعث سربلندی مان نزد بزرگان ارجمند، زحمتکش و هنرمند این صنعت گردد.