حساب کاربری

پولیش Heavy Cut برند 4DAD چگونه محصولیست؟

پولیش Heavy Cut برند 4DAD چگونه محصولیست؟

این پولیش در دسته پولیشهای حرفه ای شرکت سایاکو بوده و همانگونه که از نام آن پیداست برای لایه برداری با دستگاه روتاری طراحی گردیده است. مشخصات فنی کات، شاین و همچنین میزان دور مورد نیاز دستگاه، بر روی لیبل کالا جهت کاربران گرامی توضیح داده شده است. متاسفانه بعضی از عزیزان تصور میکنند که زبری پولیش کات باید هنگام لمس کردن احساس شود .

آری در گذشته پولیش های امولسیونی آب پایه اینچنین بود که در حال حاضر پولیش Super Cut اقتصادی 4DAD این چنین است. اما با گسترش دانش تکنولوژی تولید پودرهای ساینده high Tech دیگر نیازی به احساس زبری پولیش توسط دست نیست. از آنجا که پولیش کات سری حرفه ای برند 4DAD از تکنولوژی روز دنیا بهره مند است، همچون سایر پولیش های حرفه ای برندهای مطرح دنیا، مانند کرم بسیار نرم میباشد که چنانچه کاربر از پد مناسب سود جسته و دور توصیه شده شرکت را اجرا نماید، خروجی بسیار دلپذیری دارد.

میتوانید برای مشاهده محصول و خرید آن به لینک زیر بروید

همچنین باید گفت نکته مهمتر این است که پس از اجرای این پولیش بر روی خودرو و پس از اعمال چربی زداها مانند Paint prepare و Wax Remover و شستشو با شویندها، مشاهده میکنیم که این پولیش کاملا برگشت ناپذیر بوده و به اصطلاح هیچگونه فیلر و پرکنندگی نداشته و به راحتی بستر مناسب اجرای سرامیک را فراهم میکند. نکات بسیار مهمی وجود دارد که متاسفانه با وجود نوشتن آنها بر روی لیبل، مورد بی توجهی بعضی کاربران گرامی قرار میگیرد. یکی از این دست موارد مسئله استفاده از پد مناسب برای اجرای پولیش و نوع و دور دستگاه است. به عنوان مثال پولیش Heavy Cut 4DAD با پوست بره یا پد زبر اسفنجی و با دور 800 تا 1500 شما را به سطحی کاملا دلخواه میرساند. پس لطفاً از افزایش دور دستگاه که نتیجه ای جز تولید گرده و گرم نمودن زیان بخش سطح کیلر و رنگ ندارد، خودداری نمایید.

شایان ذکر است که در مقالات بعدی پیرامون پولیشهائی که به دلیل ساختارشان، به جز با دور بالا و گرم کردن سطح، توان کات مناسب ندارند که خود برای رنگ زیانبار است، مواردی را به آگاهی همراهان گرانقدر خواهم رساند. نکات بسیار مهمی وجود دارد که متاسفانه با وجود نوشتن آنها بر روی لیبل، مورد بی توجهی بعضی کاربران گرامی قرار میگیرد. یکی از این دست موارد مسئله استفاده از پد مناسب برای اجرای پولیش و نوع و دور دستگاه است. به عنوان مثال پولیش Heavy Cut 4DAD با پوست بره یا پد زبر اسفنجی و با دور 800 تا 1500 شما را به سطحی کاملا دلخواه میرساند. پس لطفاً از افزایش دور دستگاه که نتیجه ای جز تولید گرده و گرم نمودن زیان بخش سطح کیلر و رنگ ندارد، خودداری نمایید.

در پایان از آن دسته از کاربرانی که در راستای بهبود محصولات این شرکت پیشنهادات و انتقادات خود را بیان میکنند سپاسگذار بوده و این اطمینان به شما گرامیان داده میشود که این شرکت تمام تلاش خود را در راستای بهبود مستمری که در خور کاربران و هم میهنان ارجمند و برافراشتن پرچم کشور مان باشد گام برخواهد داشت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *